Anemon Gece Kulübü

Anemon Gece Kulübü Hakkında Bilgi

 

Girne Anemon Gece Kulübü ile bu zamana kadar yaşadığınız tüm gece hayatını unutun! Anemon Night Club sizlere eşsiz bir eğlence yaşatmak için bekliyor. Peki, Anemon Night Club telefon adresine nasıl ulaşabilirim? Anemon Night Club nerede ve nasıl gidilir?

Hangi gece hayatına dahil olursanız olun, hiç birisi Anemon Gece Kulübü’nün tadını vermeyecektir. Uzun yıllardır faaliyette olan bu mekân, kalitesiyle ün salarak Kıbrıs’ın en popüler gece kulüpleri listesinde başı çekiyor. Tatilinizi taçlandırmak ve Girne’de unutulmaz bir anı bırakmak istiyorsanız Anemon Nayt Külüp tam size göre!

Anemon Night Kulüp, leziz kokteylleri, ferah iç mekân yapısı ve hareketli dans şovları ile Girne’deki standart eğlence mekanları içerisinden sıyrılmayı başarıyor. Partiler, kutlamalar ve çok daha fazlasını içeren bu mekân sizlere bol eğlenceli bir gece hayatı yaşatacaktır.

Kaliteli, konforlu ve eğlenceli bir gece kulübü arıyorsanız Girne – Güzelyalı bölgesinde bulunan Anemon Night Club’a uğramanızda fayda var. Anemon, Kıbrıs’ta elit mekân arayan misafirler için güvenilir ve nezih bir ortam sunuyor. Kulübe giriş yaptıktan sonra eğlence dünyasının kapıları ardına kadar açılacaktır.

Girne’nin en köklü mekanlarından biri olarak nitelendirilen Anemen Night Club’da gece programı 21:00’da başlar ve eğlenceli etkinliklere yer verilir. Saatler gece yarısını gösterdiğinde çılgın dans şovları ile hareketli dakikalar yaşanır. Gece programı saat 01:00’a kadar devam eder.

Gündüz programı ise 11:00’da başlar. Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız gündüz programını tercih edebilirsiniz.